Інтернет-магазин «PRIME-PARKET.COM.UA» - унікальна на українському ринку компанія з багатопрофільним спектром діяльності.

Основний профіль - це продаж оздоблювальних матеріалів, покриттів для підлоги: ламінату, плінтуса, паркетної дошки, а також супутніх товарів - модульного паркету, масивної дошки, терасної дошки та паркетної хімії.

Фундаментальний принцип роботи – максимально гнучкий підхід до вимог замовників. Чи не бажання продати, а прагнення допомогти з вибором.

Ми активно розвиваємося в Києві, яка співпрацює і постачає матеріали безпосередньо з Європи. Завдяки цьому у вас є можливість придбати якісний перевірений продукт за бюджетною ціною.

Ми пишаємося нашим арсеналом із сотні та тисячі різновидів товарів від знаменитих шведських, італійських та німецьких брендів підлогового покриття: Kahrs, Pergo, Baltic Wood та ін.

Також на сайті представлені високоякісні матеріали турецького виробництва: AGT, Kastamonu.

У нашому магазині ви можете ознайомитись із основними принципами нашої роботи, переліком послуг та широким асортиментом продукції.

Це універсальний магазин, де крім підлогових покриттів, представлені елементи декору стін, а також аксесуари та супутні матеріали до них, де будь-який покупець може підібрати собі оптимальне покриття для підлоги та стін на будь-який смак та у будь-якій ціновій категорії.

Наш профіль – це весь спектр послуг та рішень у галузі професійного та комплексного облаштування підлоги.

Дотримуючись Європейських тенденцій, ми пропонуємо найсучасніші матеріали, які гарантують Вам неповторну красу вашого офісу чи будинку.

ЧОМУ НАС ВВАЖАЮТЬ ЛІДЕРАМИ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ?

Не складно здогадатися, що для відмінної репутації та звання лідера у своїй ніші, будь-якій компанії потрібні клієнти та їх позитивні відгуки. Для того, щоб продемонструвати вам дані цифри було витрачено багато часу, навчено десяток професійних менеджерів і знайдено спільну мову з сотнями задоволених клієнтів по всій Україні.

 • 2 000 постійних клієнтів з усіх куточків України
 • 40 великих будівельних компаній, які з нами співпрацюють
 • 350 об'єктів, на яких зроблено укладання нашого покриття
 • 13 000 кв.м паркету відвантаженого щомісяця

Команда «PRIME-PARKET.COM.UA» вважає, що розвиток – це запорука успіху. Тому ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Приєднуйтесь!

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НЕ ТІЛЬКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК І КОЛІР, АЛЕ І ЦІНУ!

Матеріали для обробки приміщень, покриття для підлоги, фасади та супутні будівельні матеріали - це основа будь-якого будинку, офісу і готелю і т.д. Ми намагаємося надавати вам тільки інноваційні вироби максимально натуральної екологічної структури, які ви зможете вибрати виходячи зі своїх переваг зовнішнього вигляду та дотику.

Ми розуміємо, що немає нічого кращого, ніж бути щасливим власником індивідуального, ні на що не схожого інтер'єру. Будь-то класика з деревних текстур, сучасна керамічна плитка для підлоги, фентезі візерунки або модна адаптація. Якщо ви плануєте придбати собі умиротворення, повагу колег та захоплені вигуки клієнтів – все це можна отримати, купивши матеріали для обробки приміщень в інтернет-магазині «PRIME-PARKET.COM.UA».

НАША ПОЗИЦІЯ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

Бажаємо розповісти вам про переваги співпраці з нашою компанією. Тези ґрунтуються виключно на позитивних відгуках наших клієнтів, тому що нікому не хочеться купувати кота у мішку.

Наші ключові особливості пов'язані з можливістю:

 • Придбати оригінальні матеріали популярних брендів, дилерами яких є наша компанія
 • Скористайтеся можливістю безкоштовної професійної консультації від наших фахівців. Вони підкажуть не тільки як підібрати товар на будь-який гаманець, але й допоможуть врахувати всі властивості та характеристики покриттів, що вибираються.
 • Жителі міста Києва можуть відвідати наш офіс на вулиці Петропавлівській особисто, ознайомитися з усім товаром, що цікавить, і переконатися в його якості.
 • Оформити доставку замовлення через зручну кур'єрську службу або забрати матеріали зі складів шляхом самовивезення.
 • Купити товар без переплат за вигідною ціною. Сплатити замовлення можна як в офісі при отриманні, так і за допомогою переказу на банківську картку.

ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ

Встановлення контакту з клієнтом – це основне поняття будь-якого бізнесу у сфері торгівлі. Вибір будівельних матеріалів дуже специфічна галузь, тому що потрібно задовольнити суто індивідуальні потреби замовників. Для того, щоб називати себе конкурентною організацією та нести за це відповідальність, весь персонал дотримується основних принципів грамотного встановлення контакту з відвідувачами.

Індивідуальний підхід

Принцип індивідуального підходу дозволяє встановити порозуміння буквально з перших хвилин. Ми допомагаємо замовнику знайти конкретні рішення для конкретного клієнта. Після того, як налагоджений контакт, простіше визначитися з вибором оздоблювальних матеріалів і залишитися задоволеним покупкою.

Комплексні послуги

Усі розуміють, що основна мета будь-яких продажів, це їхнє збільшення та отримання прибутку. Ми ж вважаємо, що секрет успіху полягає не тільки в пропозиції матеріалу, а й у комплексному супроводі замовника під час обслуговування. Від консультацій щодо характеристик товару, до моменту здійснення покупки.

Професіоналізм співробітників

Ми розуміємо, що для того щоб викликати у клієнта довіру, необхідно не тільки впевнено розхвалити позитивні сторони товару. Важливо також стежити за дотриманням усіх організаційних питань: термінів, повноцінного інформування, зручності доставки та оплати в магазині.

«PRIME-PARKET.COM.UA» - це місце, де перед покупкою товару, ви можете побачити потрібні вам зразки і остаточно визначитися з вибором. Тут ви можете отримати необхідну професійну консультацію з експлуатації та укладання покриття для підлоги, його переваг і недоліків.

Наш курс спрямований на довгострокову та взаємовигідну співпрацю.

Ми завжди думаємо і дбаємо про наших клієнтів і намагаємося, щоб вони залишилися задоволеними, тому наш магазин керується основними принципами:

 • інтереси клієнта – це найвищий пріоритет;
 • ми робимо все можливе, щоб клієнт отримував задоволення від покупки і йому завжди хотілося порадити наш магазин своїм друзям чи знайомим;
 • беззаперечне дотримання вимог законодавства, зокрема закону «Про захист прав споживачів».

Будемо раді стати вашою довіреною особою та бізнес-партнером!