Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Паркетна хімія Lechner

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркетна хімія Lechner

Lechner - це один із найкращих виробників паркетних клеїв в Італії. Lechner виробляє серію недорогого клею для підлоги, який зайняв лідируючі позиції не тільки на італійському і на міжнародному ринку продукції для укладання підлогових покриттів. Паркетний клей Lechner має попит за рахунок великого спектру застосування від укладання фанери до кріплення дошки з масиву. Прекрасні технічні характеристики дозволяють без помилок вибрати клейовий склад.

Паркетні клеї Lechner можуть використовуватися для покриттів у системах тепла підлога. Вони розраховані на високі динамічні навантаження, що дозволяє використовувати склади для обробки приміщень з меблями на коліщатках. Крім клеїв для укладання паркету, масивної та інженерної дошки, під брендом Lechner виробляються:

  • клеї для покриттів на основі ПВХ, каучуку та гуми;
  • клеї для пробкових покриттів та штучної трави;
  • клеї для плитки;
  • праймери – склади для підготовки основ, у тому числі зміцнення стяжок та нейтралізації пилу.

Продукти Lechner забезпечують якісне укладання підлогових покриттів на пористі та щільні основи. При роботі на стяжках та перед фінішною обробкою наливної підлоги для посилення адгезивних властивостей поверхні слід обробляти праймерами. Використання професійних інструментів забезпечує економну витрату продуктів, а дотримання інструкцій щодо їх застосування гарантує заявлені виробником характеристики.

Професійна паркетна хімія Lechner виробляє також продукти як для підготовки основи (адгезійні ґрунтовки, ізоляційні ґрунтовки), для укладання підлогових покриттів (великий вибір однокомпонентних, двокомпонентних клеїв на різній основі, починаючи з традиційних дисперсійних і синтетичних клеїв, та клеями на основі ШМД силан-модифікованого полімеру).

Власні розробки, дослідницькі лабораторії та сучасне обладнання дозволяють компанії досі залишатися одним із флагманів хімічної промисловості Італії. При цьому керівництво компанією, як і раніше, відбувається під управлінням членів сім'ї Lechner.

Особливості паркетної хімії Lechner:

  • Компанія має солідний стаж роботи з 1920 року та лідируючі позиції у світі, міцно зайняла своє місце на ринку.
  • Марка виробляє продукцію для всіх етапів укладання покриттів: від підготовки основи до самого монтажу.
  • В асортименті клеї для еластичних покриттів, паркету, настінних панелей, а також ґрунтовки та матеріали для фінішної обробки (клеї, олії).
  • Продукція бренду сертифікована, відрізняється якістю, надійністю та безпекою. Зокрема, клеї не містять летких органічних сполук.

Купити паркетну хімію Lechner ви можете в нашому інтернет-магазині «PRIME-PARKET.COM.UA».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.