Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Підкладка Tuplex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Підкладка TUPLEX — професійна підкладка під ламінат та паркетну дошку, що спеціалізується на випуску інноваційних матеріалів. Матеріал має ряд важливих технологічних переваг за досить низької ціни. Верхній шар - поліетилен високого тиску, який добре витримує вплив вологи. Він перешкоджає проникненню парів вологи до покриття для підлоги, тим самим ізолюючи його.

Еластичні сфери – гранули пінополіестиролу не накопичують вологу, створюють простір між верхньою і нижньою плівкою підкладки, утворюючи системи повітряних каналів за рахунок яких відбувається вентиляція і відведення надлишкових водяних пар, що накопичилися. Нижній шар - поліетилен низького тиску, що виступає в ролі мембрани. Нижній шар підкладки примикає до бетонної основи, завдяки своїй перфорованій структурі впускає водяні пари, що накопичилися в бетоні в простір між гранулами, сприяючи відведенню вологи та швидкому висиханню бетонної основи. Візуально паропропускаючу сторону покриття можна визначити за наявністю логотипу.

Інструкція з використання: Основа повинна бути рівною. Підстава, на яку укладатиметься Туплекс, має бути сухою та чистою. Пам'ятайте – укладання Туплексу має проводитися кольоровою стороною вниз, білою стороною – вгору. Покладіть підкладку TUPLEX таким чином, щоб краї щільно стикалися один з одним. Верхній край підкладки укладається внахлест і не скріплюється скотчем. Закрийте всю поверхню основи, виведіть на стіни по периметру приміщення приблизно на 4см. Завершивши укладання покриття для підлоги, перед встановленням плінтуса, акуратно відріжте виступаючі краї підкладки по висоті паркетної дошки або ламінату.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.