Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Паркетна хімія Mitol

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Mitol пропонує повний спектр високоякісної продукції для укладання всіх видів дерев'яних підлог.

Фабрика Mitol — бере свій шлях з міста Словенія. Це гарна країна у центрі Європи. Завдяки дивовижному стратегічному та логістичному становищу ми завжди можемо швидко задовольнити потреби наших клієнтів та запропонувати всю необхідну підтримку. Більше того, оскільки Словенія є однією з найзеленіших країн Європи, ми виявляємо величезну турботу про навколишнє середовище, завжди шукаємо рішення, які дбайливо ставляться до природи і мають найменший вплив на навколишнє середовище. Кожен наш рух керується відповідальністю, яка також є однією з наших головних цінностей, що спрямовують наш шлях.

Посилаючись на свої конкретні вимоги, клієнти можуть обирати між недорогими дисперсійними клеями, ефективними двокомпонентними поліуретановими та епоксидно-поліуретановими системами, а також гібридними клеями, які поєднують простоту використання з високою ефективністю.

Клея PARKETOLIT прості у використанні, дозволяють швидко укладати підлогу та гарантують чудову якість дерев'яних підлог.

Ми приділяємо особливу увагу розробці екологічно чистих продуктів з дуже низьким рівнем викидів, які зручні у використанні та не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Клея Mitol мають сертифікат європейської якості EC1.

Щоб правильно вибрати клей, який оптимально підходить для конкретних умов, необхідно проаналізувати такі основні параметри:

  • Для якого матеріалу;
  • Які вимоги до кінцевої продукції;
  • Яке використовується обладнання.

Секрет успіху полягає в тому, що ми пропонуємо рішення, які повністю орієнтовані на потреби клієнта. Ми не пристосовуємо вимог покупців до своєї продукції. Ми розробляємо продукцію, яка відповідає запитам користувача.

Фабрика Mitol є провідним постачальником високоякісних клеїв для деревообробки. В даний час дерев'яні вироби виготовляються з нових, більш вимогливих матеріалів, для яких потрібні кращі технологічні матеріали.

Наша відповідь — продукти, які є ефективними, екологічно безпечними та в цілому гарантують вам та вашим клієнтам чудову якість.

Обробка масиву дерева

Ми розуміємося на деревині та надаємо вам комплексні клейові рішення для всіх етапів процесу склеювання.

Виробництво меблів

Меблеве виробництво – єдина галузь, що відбиває спосіб життя споживачів. Меблі оснащені безліччю функцій для задоволення різних вимог кінцевих користувачів.

Інші продукти

Спеціальні клеї та продукти, що служать допоміжними засобами при склеюванні. Продукти сприяють оптимальному склеюванню.

Поряд із якісними та доступними за ціною продуктами саме орієнтація на покупця дозволила нам обігнати конкурентів та створити сучасну компанію, успішну як на вітчизняному, так і на закордонних ринках збуту. Свою продукцію ми успішно продаємо більш ніж у 30 країнах світу.

Наша компанія «PRIME-PARKET.COM.UA» рекомендує клея фірми Mitol.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.