Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ламінат вважається одним з найбільш затребуваних та практичним покриттям для підлоги. Він довговічний, його легко доглядати, має відносно бюджетну вартість. Ламінат є плоскою дошкою із замковими з'єднаннями, які дозволяють міцно прикріплювати матеріал один до одного. Основою є спеціально оброблені плитки, що складаються з ДВП або ДСП.
Структура будови ламінату має декілька шарів, кожен з яких відповідає за певну функцію. 4 основні шари – це:
- Стабілізуючий шар. Складається із просоченого смолого паперу. Він відповідає за звукоізоляцію, оберігає основний шар від деформації та подряпин, надає жорсткості поверхні.
- Другий шар – це несуча плита ДВП. Її товщина в порівнянні з рештою незначна, тому що основне навантаження відбивається на жорсткості плити. Також шар відповідає за теплоізоляцію та вологостійкість.
- Наступний шар - декоративний. Складається з фольги чи натурального шпону з деревним малюнком. Найактуальнішими є фрагменти покриття для підлоги з натурального складу.
- Останній шар – смола з акрилу або меламіну. Це, мабуть, головний захист від зовнішніх несприятливих умов. Щільність плівки настільки велика, що може витримати падіння важких предметів, стирання з часом і навіть деякі хімічні реакції. Більш того, разом з цим шаром дошка, що ламінує, знаходить закінчений лоїск.
Формування вартості на ламінат залежить від якості сировини, яка використовувалася для виробництва ламелей. Іноді ви можете зустріти в характеристиках складу МДФ дошку як бюджетний варіант. Але слід розуміти, що це лише аналогія ДВП і від покупки такого виробу краще відмовитися.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛАМІНАТУ
Ламінат давно зайняв свою конкурентоспроможну нішу. У порівнянні з тим же паркетом він має низку відмінних переваг:
- Після монтажу він не потребує додаткової обробки. Ламінат не потрібно шліфувати спеціальним обладнанням, його не циклюють та не покривають лаком наприкінці.
- Стійка поверхня не схильна до вигоряння на сонці і несприйнятлива до забруднення. Для видалення дрібних похибок та крапель достатньо скористатися звичайним ацетоном.
- Ламінат витримує тривалі навантаження та стирання. Практичність у використанні дозволяє радіти вибраному відтінку кольору довгі роки.
- Добре проводить температуру та має стійкість до термічної дії. Не схильний до горіння.
- Ламінат досить екологічний, не виділяє в атмосферу шкідливих для здоров'я речовин.
КЛАСИФІКАЦІЯ ЛАМІНАТУ І ЙОГО ВИДИ І КЛАСИ
У нашій компанії «PRIME-PARKET.COM.UA» ви можете знайти широкий асортимент ламінату. Класифікація покриття в основному стосується його підрозділу на види та класи. У процесі формування груп аналізуються такі характеристики: зовнішній дизайн ламінату, тип з'єднання дощок між собою та клас зносостійкості.
Якщо ви уважно поставитеся до підбору будівельного матеріалу, ви легко прикрасите своє житлове приміщення, яке буде відповідати всім вашим вимогам і уподобанням.
Зовнішній дизайн ламінату
Ми звикли завжди насамперед звертати увагу на зовнішній вигляд покриття для підлоги. Іноді деякі клієнти навіть не обізнані про технічні характеристики, структуру та склад того чи іншого виробу. Перше, що впадає у вічі – це, звичайно ж фактура і відтінок. Однак, щоб не розгубитися, слід розуміти принципові відмінності ламінату сучасних виробників. Насамперед, слід з'ясувати, з чого складається ваш ламінат. Він може бути чотирьох різновидів:
Дерево натуральне. Спочатку ламінат бере свій початок як бюджетна імітація дорожчого варіанту для покриття підлоги – паркету. Саме тому багато виробників прагнуть максимально наблизитися до натуральності та природності у своїх виробах. Найчастіше в асортименті можна зустріти екземпляри схожі на дуб, сосну та березу.
До наступного за популярністю використання можна віднести кам'яний склад. На відміну від справжньої кам'яної породи, яка досить холодна на дотик і має високу собівартість, ці панелі бюджетні та природні. Ламінат добре виглядає і максимально комфортний для пересування босими ногами.
Метал. Мабуть, улюблений елемент у декорі будь-якого дизайнера, художника та просто людини, яка рухається вперед та стежить за сучасними інтер'єрними новинками. Найчастіше покупці вважають за краще встановлювати дані плити на кухні. Оскільки присутня велика побутова техніка з різними металевими вставками гармонує і всіляко доповнює ламінат, виконаний під метал.
Шкіряна варіація – одна з найунікальніших. Такий формат оформлення ламінату найбільше підійде для оформлення робочого кабінету, вітальні або бібліотеки.
ТИП З'ЄДНАННЯ ДОСОК МІЖ СОБОЮ
Існує два варіанти монтажу ламінату та скріплення дощок між собою: клейовий та замковий. Незважаючи на те, що кожен з видів має свої переваги та недоліки, останнім часом клейовий метод практично не використовується.
Установка в такий спосіб часом витратна, результат не може гарантувати 100% міцність і надійність. Більше того, фахівці вкрай не рекомендують покривати ламінатом дитячі кімнати, оскільки він може виділяти деякі шкідливі речовини, що негативно впливають на стан дитини.
В іншому випадку ви можете скористатися замковим методом скріплення дощок між собою. Такий ламінат надійніший, не дає накопичуватися пиловому прошарку, застосовується в кімнатах будь-якого формату.
Згодом розробники виділили вищі класи міцності починаючи з 31. Таке рішення обгрунтовується універсальністю. Ламінат 31 класу має невисокий рівень витримки навантаження, тому його не слід приводити в експлуатацію в прохідних кімнатах.
Що стосується 32 класу зносостійкості, він відрізняється показовими характеристиками: витримує навантаження, важку побутову техніку. Зазвичай він використовується на кухні, і в кімнаті де постійно знаходиться важке обладнання.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ
Типи ламінату для підлоги класифікуються так:
Зносостійкість. У цьому випадку ламінат ділиться на побутовий та комерційний. Діапазон класів від 21 до 31 – відноситься до першого, з 31 до 34 – до другого. З огляду на власне навантаження підлоги – відвідуваність, кількість меблів – вибирають відповідний варіант. Фахівці рекомендують одразу звертати увагу на комерційний тип ламінату – він виготовлений із найкращими показниками спочатку і термін експлуатації обчислюється десятками років.
Товщина. Середня товщина ламелі становить 8 мм і вище. Використовувати ламінат із меншими показниками слід лише не в прохідних, неактивних кімнатах.
Вологостійкість і поглинання. Ламінат повинен відповідати міжнародним параметрам вологопоглинання незважаючи на періодичність вологого прибирання або пору року.
Спосіб монтажу. Два методи – клейовий та замковий – мають взаємозамінні переваги. Перший підвищує вологостійкість, але якщо сталося псування однієї з ламелей, замінити її проблематично. Також його важко віднести до екологічно чистих продуктів. Другий - простий для монтажу навіть дилетанту, легко замінюється при потребі, але недосконалий у плані герметичності.
Ми знаємо, що ви самі маєте право вибирати улюблений магазин будівельних та оздоблювальних матеріалів. Але багато постійних клієнтів вже віддали нам свою перевагу.
Просто хочемо нагадати, що «PRIME-PARKET.COM.UA» із задоволенням чекає на вас для спільного співробітництва. Готові відкрити для вас світ нових якісних, сучасних, комфортних проектів!